O nas

Witamy na naszej stronie internetowej!

Nasze Biuro Podróży powstało w 1990 r. Jesteśmy jednym z najstarszych biur w rejonie Północnej Wielkopolski. Lata działalności pozwoliły osiągnąć stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku usług turystycznych.

Jesteśmy organizatorem imprez własnych - wczasów, wycieczek krajowych i zagranicznych dla grup, konferencji, szkoleń oraz imprez integracyjnych.

Spełniając oczekiwania mieszkańców regionu, nawiązaliśmy szeroką współpracę z największymi renomowanymi touroperatorami działającymi na rynku polskim: TUI Poland, ITAKA, EximTours, Grecos Holiday.

Podjęcie współpracy z w/w touroperatorami pozwoliło nam zaoferować różnorodną i na najwyższym poziomie ofertę turystyczną w zakresie wypoczynku i nie tylko.

Ponadto prowadzimy sprzedaż biletów (lotniczych, autokarowych, promowych), ubezpieczeń turystycznych, rezerwacje hoteli na całym świecie.

Z usług naszego biura korzystają renomowane firmy z regionu pilskiego jak również z terenu całej Polski. Współpracują z nami biura, hotele, ośrodki wczasowe z Polski oraz Europy.


Poczucie bezpieczeństwa naszym klientom daje fakt posiadania:

- koncesji - zezwolenia na działalność Organizatora Turystyki nr 0106 z dnia 26.04.1999 r. nadaną przez Urząd Kultury Fizycznej i Turystyki w Warszawie (wraz z późniejszymi zmianami Urzędu Marszałkowskiego);

- gwarancji ubezpieczeniowej Organizatora Turystyki poświadczonej przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europäische Reisevericherung AG;

- członkostwa w Wielkopolskiej Izby Turystycznej.


Nasze nagrody i wyróżnienia:

2002 r. - nominacja do tytułu HIT 2002;

2003 r. - nagroda HIT 2003 - za umiejętność kreowania i atrakcyjność oferty;

2003 r. - nagroda HIT 2003 od czytelników Gazety Poznańskiej;

2002 i 2003 - nominacja Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce "DOBROCZYŃCA ROKU";

2003 r. - wyróżnienie w Konkursie Róża Biznesu;

2009 r. - wyróżnienie (w kategorii usługa za 2008 rok) nadane przez Pilską Izbę Gospodarczą w konkursie im. Stanisława Staszica;

2011 - certyfikat Krajowej Organizacji Handlu i Usług.

 

Zapraszamy, postaramy się jak zwykle nie zawieść Państwa.
Świat czeka na Was i my również!!!

Certyfikaty

Certyfikaty i wyróżnienia

certyfikat-sml-1
certyfikat-sml-2
certyfikat-sml-3
certyfikat-sml-4
certyfikat-sml-5
certyfikat-sml-6
certyfikat-sml-7
certyfikat-sml-8
certyfikat-sml-9
certyfikat-sml-10
certyfikat-sml-11
certyfikat-sml-12