Wycieczki krajowe

 

Rezerwacji można dokonać kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem 67 215-20-10, lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres office@intertour.pl

Rezerwacji można również dokonać za pośrednictwem naszej strony internetowej, korzystając z wyszukiwarki.


 

Dokonanie rezerwacji jest bardzo proste i składa się następujących etapów:

 

WYBÓR OFERTY

W polach wyszukiwarki prosimy określić kryteria, które pomogą odnaleźć oferty spełniające Państwa oczekiwania, a następnie kliknąć przycisk "szukaj".  Wyświetli się lista ofert, która najbardziej odpowiada podanym kryteriom. Po kliknięciu odpowiedniej oferty pojawi się jej szczegółowy opis.

 

REZERWACJA IMPREZY

Na tym etapie możecie Państwo dokonać wstępnej i niezobowiązującej do zakupu rezerwacji. Ukaże się formularz zgłoszeniowy, w którym należy podać dane osoby dokonującej rezerwacji oraz dane osób towarzyszących. Prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy, po wybraniu opcji "rezerwuj", zostanie automatycznie wysłany. Nasz Konsultant niezwłocznie skontaktuje się z Państwem i  pomoże przy załatwianiu dalszych formalności.

 

PODPISANIE UMOWY I PŁATNOŚCI

Po sprawdzeniu dostępności miejsc na wybranym przez Państwa kierunku i skalkulowaniu ceny skontaktujemy się w celu ostatecznego potwierdzenia a następnie prześlemy Państwu dokumenty rezerwacji (umowa, warunki uczestnictwa). Należy się z nimi zapoznać i  czytelnie podpisać.

W momencie podpisania umowy zgłoszenia zawarta zostaje umowa między Klientem a Biurem.

Podpisaną umowę zgłoszenia oraz potwierdzenie dokonania wpłaty, którą można dokonać przelewem na konto bankowe, należy odesłać na podany przez doradcę numer faksu lub adres e-mail. Wpłaty można dokonać również w siedzibie biura gotówką lub kartami płatniczymi.

Bilety lotnicze i dokumenty podróży będą czekały na Państwa w punkcie odpraw na lotnisku lub zostaną dostarczone pod wskazany adres.

 

POTWIERDZENIE GODZIN WYLOTU/WYJAZDU

Najpóźniej na 48h przed wyjazdem prosimy o kontakt z naszym biurem w celu ostatecznego potwierdzenia godzin wyjazdu.

 

Życzymy przyjemnego poruszania się po naszej stronie!

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500