CITY BREAK WROCŁAW

Afrykarium - Hydropolis - Stadion - Hala Stulecia - Ogród Japoński - Panorama Racławicka - Sky Tower - Ostrów Tumski - Stare Miasto

Wrocław wycieczki Piła Wrocław biuro podróży Piła Wrocław wycieczka Piła

Dzień 1 - zbiórka uczestników i wyjazd według rozkładu jazdy. Bezpośredni przejazd do Wrocławia, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie miasta: Ostrów Tumski - najstarsza część miasta z gotycką katedrą, urokliwa ulica Kaniona przy której znajduje się najstarszy wrocławski kościół św. Idziego. Historyczne centrum: Stare Miasto z Ratuszem i 60 zabytkowymi kamieniczkami, Mostek Pokutnic - kładka łącząca wieże kościoła Marii Magdaleny. Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny (pobyt w centrum miasta), nocleg.

Dzień 2 - śniadanie, zwiedzanie Stadionu Wrocław zabudowanego na mistrzostwa Europy w piłce nożnej, który z zewnątrz pokryty jest szklanym włóknem, jego podświetlenie kojarzy się z chińskim lampionem, następnie Hydropolis - centrum wiedzy poświęcone wodzie (jest to jedyny taki obiekt w Polsce i jeden z nielicznych na świecie). Przejazd od wrocławskiego ZOO - zwiedzanie Afrykarium - jedyne na świecie tematyczne oceanarium poświęcone faunie Afryki, wrocławskie murale, fontanny i pomniki. Hala Stulecia - zabytek architektury wpisany na listę UNESCO, Ogród Japoński. Czas wolny, wyjazd na multimedialny spektaklu „światło i dźwięk” (grające fontanny), powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 3 - śniadanie, zwiedzanie Panoramy Racławickiej - wielkiego dzieła malarzy J. Styki i W. Kossaka (15 x 114 m), następnie Sky Tower - najwyższy budynek Wrocławia (49 pięter), wjazd na taras widokowy - panorama miasta. Czas wolny. Po zakończeniu zwiedzania wyjazd w drogę powrotną, zakończenie wycieczki.

ŚWIADCZENIA UJĘTE W CENIE:
-transport: autokar lub bus z klimatyzacją, video,
- zakwaterowanie: 2 noclegi w Hotelu kat. 3* w Wrocławiu, pokoje 2- osobowe z węzłem sanitarnym i TV-sat,
- wyżywienie: 2 śniadania w formie bufetu,
- opieka pilota,
- ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung (NNW 10.000 PLN).

UWAGI:
- uczestnicy miejsca w autokarze zajmują wg kolejności zgłoszeń,
- kolejność zwiedzania może ulec zmianie,
- dopłata do obiadokolacji 80,- zł,
- na bilety wstępu należy zabezpieczyć ok. 190,- PLN,
- dopłata do pokoju 1-osobowego 140 PLN.

Powrót do strony: Wycieczki krajowe

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500