BIESZCZADY - LWÓW

Rzeszów - Bieszczady - Lwów - Łańcut

Bieszczady wycieczki Piła Bieszczady biuro podróży Piła Bieszczady wycieczka Piła

1 dzień - zbiórka uczestników i wyjazd według rozkładu jazdy. Bezpośredni przejazd do Rzeszowa stolicy Podkarpacia. Zwiedzanie: Muzeum Dobranocek w którym zgromadzone są kolekcje pamiątek z popularnych animacji dla dzieci; centrum miasta z Pałacem Lubomirskich (aktualnie siedziba sądu). Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

2 dzień - śniadanie, przejazd do Sanoka, zwiedzanie: Skansen Budownictwa Leśnego (największe w Europie muzeum na wolnym powietrzu). Po zakończeniu zwiedzania przejazd do Zagórza, zwiedzanie: klasztor Ojców Karmelitów Bosych; następnie Komańcza - zwiedzanie klasztoru sióstr Nazaretek (miejsce odosobnienia kard. Stefana Wyszyńskiego. Przejazd do Polańczyka, zakwaterowanie w hotelu, czas wolny, nocleg.

3 dzień - pobyt nad Soliną. Fakultatywnie całodzienna wycieczka do Lwowa - zwiedzanie z przewodnikiem: Stare Miasto, katedra rzymskokatolicka, katedra ormiańska i grekokatolicka, kościół dominikański, najstarsza apteka - muzeum, Wały Hetmańskie z pomnikiem Mickiewicza, Teatr Opery i Baletu, Wysoki Zamek oraz cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich. Wieczorem powrót do hotelu, nocleg.

4 dzień - śniadanie, zwiedzanie Bieszczad z przewodnikiem: Polańczyk, zapora na Solinie, Górzanka - cerkiew greckokatolicka z 1835. Przejazd na jedną z przełęczy w Bieszczadach - spacer na Połoninę Wetlińską (1228 m.n.p.m) lub do schroniska pod Małą Rawką (930 m.n.p.m). Czas wolny w Cisnej - stolicy Bieszczadzkich Zakapiorów (możliwość degustacji miejscowych specjałów w Siekierezadzie). Jabłonki - miejsce po pomniku Karola Świerczewskiego, Nowosiółki - Muzeum Przyrodniczo - Łowieckie "Knieja". Powrót do hotelu, nocleg.

5 dzień - śniadanie, wyjazd do Łańcuta, zwiedzanie zespołu pałacowo-parkowego ze słynną powozownią, czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie wycieczki.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:
- transport: autokar lub bus z barkiem, video, klimatyzacją,
- 4 noclegi w ośrodku wypoczynkowym nad Soliną; pokoje 1,2-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV-sat,
- wyżywienie: 4 śniadania,
- opieka pilota,
- ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung (NNW 10.000 PLN).

UWAGI:
- uczestnicy zajmują miejsca w autokarze wg kolejności zgłoszeń,
- kolejność zwiedzania w poszczególnych dniach może ulec zmianie,
- dopłata do pokoju 1-osobowego - 120,- PLN,
- dopłata do 4 obiadokolacji: 120 PLN,
- wycieczka fakultatywna do Lwowa jest realizowana przy minimum 30 osobach - dopłata 145,- PLN, wyjazd na podstawie ważnego paszportu,
- na bilety wstępu i przewodników należy zabezpieczyć ok. 100,- PLN.

Powrót do strony: Wycieczki krajowe

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500