TRÓJMIASTO, PÓŁWYSEP HELSKI i MIERZEJA WIŚLANA

Gdańsk – Gdynia – Sopot – Oliwa – Hel – Krynica Morska -  Frombork

półwysep helski wycieczki Piła Gdańsk biuro podróży Piła Gdańsk wycieczka Piła 

1 dzień - Zbiórka uczestników i wyjazd wg. rozkładu jazdy. Bezpośredni przejazd na Mierzeję Wiślaną do Krynicy Morskiej. Rejs statkiem po Zalewie Wiślanym do Fromborka. Zwiedzanie Wzgórza Katedralnego z gotycką Katedrą, gdzie pracował słynny astronom - Mikołaj Kopernik. Po zakończeniu zwiedzania przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

2 dzień - śniadanie, zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem m.in. zabytkowe kamieniczki Starego Miasta, Długi Targ – reprezentacyjna ulica Gdańska z fontanną Neptuna, Zielona i Wyżynna Brama, Bazylika Mariacka, zabytkowe spichlerze. Przejazd do Sopotu, pobyt na  Molo, czas wolny  na słynnym sopockim „Monciaku” - najbardziej reprezentacyjnej ulicy miasta. Powrót do hotelu, nocleg.

3 dzień - śniadanie, przejazd na Półwysep Helski przez turystyczne miejscowości : Władysławowo, Chałupy, Jastarnię, Juratę, zwiedzanie Fokarium i Latarni Morskiej na Helu. Powrót do Gdyni, spacer po Skwerze Kościuszki gdzie zobaczyć można okręt wojenny Błyskawica i Dar Pomorza. Wizyta w Oceanarium gdzie zobaczyć  można wiele gatunków ryb, płazów i gadów pochodzących z różnych rejonów świata. Przejazd do Oliwy, zwiedzanie oliwskiej katedry, wysłuchanie koncertu organowego.
Powrót do hotelu, nocleg.

4 dzień - śniadanie, przejazd do Tymbarku na Kaszubach, zwiedzanie  „Domu do góry nogami” oraz Wpisanej do Księgi Guinenessa najdłuższej deski świata. Po zakończeniu zwiedzania wyjazd w drogę powrotną, zakończenie wycieczki.

ŚWIADCZENIA UJĘTE W CENIE:
- transport: autokar lub bus, video, klimatyzacja,
- zakwaterowanie: 3  Noclegi  w hotelu kat.3*, pokoje 2 osobowe z WC i łazienką, TV,
- wyżywienie: 3 śniadania,
- opieka pilota,
- ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung (NNW - 10.000 PLN).

UWAGI:
- uczestnicy zajmują miejsca w autokarze lub w busie wg kolejności zgłoszeń,
- kolejność zwiedzania  w poszczególnych dniach może ulec zmianie,
- na bilety wstępu oraz lokalnych przewodników należy zabezpieczyć ok. 130 zł,
- dopłata do pokoju 1-osobowego 126 zł,
- dopłata do 3 obiadokolacji  120 zł.

ROZKŁAD JAZDY

Powrót do strony: Wycieczki krajowe

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500